Sponsoren

Hoofdsponsoren

 

 

Hoofdsponsors

Multilight – www.multilightholland.nl

The Citadel Company – www.thecitadelcompany.com

Tielbeke – www.tielbeke.nl

Reimink – www.reimink.com

Catering & Partyservice R. de Haan – www.cateringdehaan.nl

Grolsch – www.grolsch.nl    

Lenferink – www.lenferink.com

Rijschool Ria – www.rijschoolria.nl

Roelofs – www.roelofslemelerveld.nl

Drukkerij Van Asselt – www.drukkerijvanasselt.nl            

Unica Schutte – www.unicaschutte-ict.nl

KoenAdvies – www.koenadvies.nl

Star Music – ….                     

 

Mede danken wij de onderstaande sponsoren….

 

 

DIT – www.ditpersoneel.nl

Zorgwinkel Salland – www.zorgwinkelsalland.nl

Café-cafetaria ’T Hokeje – www.hoekjelemelerveld.nl

Bouwbedrijf Vosman – www.bouwbedrijfvosman.nl

Serco Dakspecialisten – www.sercodak.nl

ID Agro – www.serrastal.nl

Tuïnk auto – www.schadeautos.nl

Wagenmans – www.wagenmanswonen.nl

Bakkerij vd Most – www.bakkerijvandermost.nl

Blitsspul – www.blitsspul.nl

Morrenhof-Jansen – www.morrenhof-jans.nl

Boertie Optiek – www.boertieoptiekraalte.nl

Manenschijn Uw Slager – www.manenschijn.uw-slager.nl

Stefan Kemper Fotografie – www.spontanebruidsfotos.nl

Cafetaria Zwakenberg – www.zwakenberg.nu

Baarslag constructie adviesbureau – www.baarslagadvies.nl

Ven Lenthe Dalfsen – www.van.lenthe.nl

Bouwbedrijf Hoogeslag – www.hoogeslagbouw.nl

TVAtec Engineering Solutions – www.tvatec.nl

Autoschade herstelbedrijf Gebroeders Masman – www.gebrmasmanautoschade.nl

Kawe – www.kawe.nl

Klus & Bouwbedrijf Sibelt – www.bouwbedrijfsibelt@ziggo.nl

Installatiebedrijf Hulsman – www.hulsmaninstallaties.nl

Passie Flora – www.passieflorasalland.nl

Korbeld Verhuur – www.korbeld.nl

Paauw Greenworks – www.paauwgreenworks.nl

Duteweerd & Timmerman – www.duteweerd-timmerman.nl

A3 Bedrijfskleiding & Veiligheid www.a3-bedrijfskleding.nl

DTF Deurtechniek – www.dtf-deuren.nl

Bouwtektuur – www.bouwtektuur.nl

AutoFirst ten Have – www.autobedrijftenhave.nl

De Boombouw – www.boombouw.nl

RGT Tweewielercentrum – www.rgt-heino.nl

Bouwbedrijf Salbam – www.salbambv.nl

Mestebeld – www.mestebeld.nl

Combidak – www.combidak.nl

Grondverzet Vilsteren – www.grondverzetvilsteren.nl

T & F Reclame – www.tenfwebshop.nl

Vangnet IT – www.vangnetit.nl

Auto Knobben – www.autoknobben.nl

Haarmeijer Opticien Juwelier – www.haarmeijer.nl

Zorgboerderij The Ranch – www.zorgboerderijtheranch.nl

Installatiebedrijf Tijhaar – www.tijhaar.nl

Zaal restaurant ‘De Remise’ – www.zaalrestaurantderemise.nl

Hulsman administratie & fiscaal advies – www.hulsmanadm.nl

TCR Tours – www.tcr-vervoer.nl

Vekoma – www.vekoma-clutch.nl

Roelofs Lemelerveld – www.roelofslemelerveld.nl

Bij Ne9en Heino – www.bijnegen.nl

Coop – www.cooplemelerveld.nl

Jan Steen – www.restaurantjansteen.nl

Seine Wonen – www.seinewonen.nl

Theo Jansen Verbouw & Onderhoud

Sander Jansen Verbouw & Onderhoud

KoenAdvies – www.koenadvies.nl

Happy Garden – www.happygardenlemelerveld.nl

Multimate – www.lemelerveld-multimate.nl

ACON – www.acon.nl

Boshuizen Moter Service – www.boshuizenmoterservice.nl

Propernette – www.propernette.nl

Ten Broeke – www.tenbroeke.nl

The Citadel Company – www.thecitadelcompany.com

Linked-IT – www.linked-it.nl

Ruwvoerhandel en transport Lemlerveld

DJ Team Het Einde

De Veldhoek – www.develdhoek.nl

’t Schanebroekkie – www.schanebroekkie.nl

Klussenservice AW – www.klussenserviceaw.nl

Pluimveebedrijf Velderman

Flik Autobedrijf – www.flik.nl

Salland ICT – www.salland-ict.nl

Evers Timmerwerk

Edwin van der Steeg Tuin-Agri machines – www.edwinvandersteege.com

Autoschade Lemelerveld – www.autoschadelemelerveld.nl

FotoMarian –  www.fotomarian.com

Kemerink water- en doseertechniek – www.kemerinkwatertechniek.nl

Kapsalon Look Hair – www.look-hair.nl

Piepenplas Vilsteren – www.piepenplas.nl

Autobedrijf Kleinlangevelsloo – www.kleinlangevelsloo.nl

Nijenkamp Stalinrichting – www.nijenkamp.net

Rijschool Buurman & Buurman – www.rijschool-buurman.nl

Salland Reclame – www.sallandreclame.nl

Kruiper Tweewielers – www.kruipertweewielers.nl

Hoogeboom Raalte – www.hoogeboom-raalte.nl

Wijnberger Pak & Casual – www.wijnbergermode.nl

Koffiehuis De Kletsmajoor

Baltes Bedrijfshygiëne – www.baltesbedrijfshygiene.nl

Magistraal – www.magistraal.nl

Aarnink Kunststof Ramenfabriek – www.aarnink.nl

De Kruidentuin – www.dekruidentuin.nl

SealEco – www.sealeco.nl

De Smulbaai – www.smulbaai.com

KroesCTRL – www.kroesctrl.nl

Novanta – www.novanta.nl

Drukkerij van Asselt – www.drukkerijvanasselt.nl

Catering & Partyservice Raymond de Haan – www.cateringdehaan.nl

Herbrink Parket – www.herbrinkparket.nl

Auto van Ewijk – www.autovanewijk.nl

Anbos Schoonheidssalon – www.schoonheidssalon-rian.nl

Groot Koerkamp transport – www.grootkoerkamptransport.nl

Reimink Café en Zalen – www.reimink.com

K&K – www.goedkopegifts.nl

Autobedrijf Harry Nijboer – www.harrynijboer.nl